fbpx

Od poniedziałku do piątku

08.00-17.00

Zadzwoń i zapytaj

668 567 187

Doświadczenie, jakość, precyzja

Doświadczenie oraz specjalizacja jest gwarancją najwyższej jakości wykonywanych przez nas zleceń.

Sucha zabudowa poddasza

Gwarantujemy brak pojawienia się pęknięć na łączeniach płyt oraz szczelność przegrody.

Szpachlowanie i malowanie

Metoda natryskowa to szybkość pracy i wysoka jakość. Gładź natryskiwana jest równomiernie.

Wybierając firmę Frw Sadecki macie Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanej zabudowy poddasza oraz unikacie zmartwień i problemów wynikających z błędów wykonawczych, które mogą skutkować: pojawianiem się spękań na łączeniach płyt, zawilgoceniem wełny mineralnej (pogorszenie izolacyjności) oraz pojawianiem się pleśni.

Wykonując poddasza gwarantujemy brak pojawienia się pęknięć na łączeniach płyt oraz szczelność przegrody (prawidłowe uszczelnienie paroizolacji). Każdorazowo wykonując konstrukcję stosujemy się do wytycznych producentów systemów zwracając szczególna uwagę na prawidłowy rozstaw wieszaków oraz profili uzależniony od docelowej nośności zabudowy. Ponadto wszelkie obróbki i uszczelnienia newralgicznych punktów takich jak okna połaciowe, przejścia rur, kanałów oraz instalacji są przeprowadzone z należytą dokładnością i starannością.

Szpachlowanie i malowanie natryskowe

W naszej firmie posiadamy agregat szpachlarski Graco T-Max 506 oraz malarski Graco GX 21.

Metoda natryskowa zapewnia szybkość pracy oraz wysoka jakość. Gładź natryskiwana jest na ścianę równomiernie przez co uzyskujemy jednakowa grubość powłoki. Masa szpachlowa wyrównywana jest nożem do gładzi. Dzięki temu uzyskujemy wysoką jakość usługi.